13 јуна 17:48

Stalan posao Remote Support Specialist – Tech Support Team

OrganikSoft – Objavio organiksoftKraljevo, Serbia

Opis posla

Organik Soft je kompanija koja pruza IT usluge integracije serverskih sistema i daljinske podrske klijentima iz Amerike. “Organik Soft” – Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Remote Support Specialist – Tech Support Team

Uslovi:

  • Pozeljna visoka strucna sprema
  • Pozeljno 1 godina radnog iskustva u IT oblasti ili strucna praksa odradjena za slicnu poziciju
  • Odlično znanje engleskog jezika (govornog i pisanog)
  • Znanje hardvera, softvera I konfiguracije klijentskih sistema
  • Pozeljno znanje konfiguracije I osnovne administracije sledecih platformi I hardvera: Microsoft Server, aktivni direktorijum, domenska okruzenja, firewall, ruter, access points I Microsoft Outlook
  • Pozeljno osnovno poznavanje – Windows Server 2008/2012, Microsoft Exchange Server 2010/2013/2016
  • Pozeljno poznavanje mreza I mreznih protokola kao I osnovnih mreznih arhitektura
  • Dobre organizacione i komunikativne sposobnosti, samostalnost u resavanju problema, optimizaciji procesa I dobro podnosenje kratkih rokova
  • Da zivite u Kraljevu ili u blizini

Opis posla:

  • Daljinska tehnicka podrska klijentima
  • Svakodnevna email I telefonska komunikacija sa klijentima na engleskom jeziku
  • Asistiranje sistem inzinjeru na resavanju jednostavnijih problema I preuzimanje zadataka
  • Pracenje instrukcija od strane sistem inzinjera u radu na projektima I saradnji sa klijentima
  • Daljinski podrska tehnicaru na terenu pri implementaciji hardvera, softvera I pruzanja svakodnevne tehnicke podrske klijentima
  • Implementacija novih racunara, inicijalna konfiguracija ukljucujuci pratecu opremu (stampaci, skeneri…itd)
  • Implementacija i inicijalna konfiguracija mrezne opreme (Access Points, routers, firewalls and switches)
  • Osnovna administracija serverskih infrastruktura zasnovanih na Microsoft tehnologijama
  • Analiza I resavanje problema vezanih za klijent i server operativne sisteme
  • Implementacija backup resenja i inicijalna konfiguracija
  • Pracenje I nadgledanje klijentskih sistema (PRTG Monitoring) I izvestavanje
  • Pracenje procedura u svakodnevnom radu
  • Azuriranje dokumentacije za klijente
  • Radno vreme od 17h do 01h

Kako se prijaviti

Beneficije:
  • 3 meseca trening – placen (Ugovor o radu)
  • Planski trening sa virtuelnim laboratorijama, saradnjom sa sistem inzinjerom I mogucnost brzog napredovanja na predvidjenu poziciju
  • Mogucnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj IT kompaniji
  • Plan IT karijere, napredujte na pozicije Junior System Administrator, System Administrator I dalje System Engineer
  • Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem
  • Stalno usavrsavanje I rad sa najnovijim tehnologijama
  • Pozitivna radna atmosfera i okruzenje uz sobu za zabavu I opustanje (Cable TV & Sony PS4), kao I posluzenje toplih I hladnih napitaka
  • Timski rad
  • Mogucnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste u blizini Kraljeva
  Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao i motivaciono pismo na hr@organiksoft.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo.

1840 ukupno pregleda, 1 danas