7 дец 11:21

Stalan posao Internet Marketing Saradnik

VitaSoft – Objavio ivtasdooKraljevo, Serbia

Opis posla

VITASOFT je kompanija koja od 2006 godine  pruza IT usluge integracije serverskih sistema I daljinske podrske, kao I usluge web i internet marketinga klijentima iz Amerike. VITASOFT blisko saradjuje kao partner sa Microsoft, Dell, Cisco, Google,  Facebook I drugim liderima u IT industriji. “VITASOFT” – Kraljevo, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Internet Marketing Saradnik

Kraljevo

Uslovi:

  • Visoka strucna sprema (prednost Marketing)
  • Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
  • Pozeljno 1+ godine iskustva na poslovima povezanim sa marketingom, pozeljno u IT sektoru
  • Rad na racunaru (Word, Excel, Internet, Microsoft Outlook, Office 365)
  • Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima
  • Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom
  • Volite socijalne medije I aktivno ih koristite na racunaru I telefonu
  • Poznavanje socijalnih mreza (instagram, facebook, twitter, snapchat, pinterest…itd)
  • Koriscenje naprednih modula na socijalnim mrezama (instagram story, facebook live, notifikacije, insights…itd)
  • Volite da ucite I citate
  • Orijentisani ste rezultatima

Opis posla:

  • Inicijalni trening upoznavanja sa svim tehnologijama I platformama (placen trening uz Ugovor o Radu)
  • Rad na odrzavanju I administraciji interno razvijene platforme (websajta) I pruzanja podrske putem email-a, online chat-a I telefona posetiocima iz Amerike
  • Istrazivanje I priprema sadrzaja za postove za socijalne mreze
  • Izrada I dizajn postova za socijalne mreze
  • Postovanje na socijalnim mrezama
  • Analiza konverzije na socijalnim mrezama
  • Ucestvovanje u komentarisanju/diskusiji I privlacenju novih posetilaca na klijentskim socijalnim nalozima
  • Kreiranje strategija ukrstanjem sadrzaja izmedju socijalnih mreza
  • Rad na kreiranju I realizaciji ciljeva kompanije
  • Ucestvovanje u izradi planova za razvoj
  • Uredna izrada gore pomenutih procedura, procesa, analiza, planova I strategija I azurno vodjenje istih
  • Inovativni pristup uz istrazivanje najnovijih tehnologija koje mogu poboljsati procese I ubrzati razvoj
  • Radno vreme od 17h-1h

Beneficije:

  • Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj kompaniji
  • Rad u kompaniji koja se 10 godina bavi IT-jem I internet marketingom
  • Izazovi I konstantno usavrsavanje
  • Placena online video biblioteka
  • Plan karijere
  • Pozitivna radna atmosfera I okruzenje
  • Koriscenje najnovijih tehnologija
  • Timski duh
  • Poslovna biblioteka
  • Soba za relaksaciju (Kablovska televizija I PS4)
  • Osvezenje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)
  • Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om
  • Centralna lokacija sa pogledom na reku
  • Mogućnost placenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, posaljite CV kao I motivaciono pismo na hr@vitasoft.rs

Kako se prijaviti

Za prijavu preko websajta idite na http://vitasoft.rs/home/careers/internet-marketing-associate/ Ukoliko ispunjavate navedene uslove, posaljite CV kao I motivaciono pismo na hr@vitasoft.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kraljevo. Plata: 20,000 - 40,000.

1447 ukupno pregleda, 1 danas