Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
11 јан 14:54

Freelance-posao po projektu Agent prodaje

Prince Plus MD – Objavio princeBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Preduzeću Prince Plus MD DOO, Beograd, Vračar, Mileševska 7, potrebni agenti sa licencom za posredovanje u prometu nepokretnosti (prihvatamo i grupe agenata)

Ako ste komunikativni, nenametljivi, pouzdani i uverljivi, ako imate izražene pregovaračke sposobnosti i ako imate iskustvo u prodaji i kupovini nekretnina, i/ili ako želite da radite pridružite nam se, uslovi rada dobri, dobar marketing. zagarantovan uspeh.

PRINCE PLUS MD d.o.o. Beograd, Mileševska 7
PIB: 105399727, Matični broj: 20374870
Redni broj u Registru posrednika: 072
Tel: +381 (0) 11 / 24-55-846
Mob: +381 (0) 63 197 36 01   +381 (0) 63 279 392
E-mail: office@princenekretnine.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Tagovi poslova: Beograd.

589 ukupno pregleda, 1 danas