25 маја 16:12

Stalan posao Front-End Developer

Energius doo – Objavio EnergiusKruševac, Serbia

Opis posla

Kompanija Energius d.o.o. (Kruševac) nudi poziciju

Front-End Developer

Kompanija Energius d.o.o. se bavi ugovaranjem prevoza biznis i VIP korisnika širom Evrope.

Nudimo:

  • Siguran posao sa fiksnom platom i bonusima
  • Dinamičan posao
  • Izučavanje i primenu novih tehnologija
  • Subvencionisane obroke
  • Besplatna kafa, piće i grickalice na radnom mestu
  • Mlad kolektiv i prijatno radno okruženje
  • Mogućnost napredovanja

Obavezni uslovi:

  • Odlično poznavanje WordPress-a
  • Odlično poznavanje HTML, CSS, Javascript, jQuery, PHP, MySQL-a
  • Dobro znanje pisanog i govornog engleskog jezika
  • Visoka stručna sprema nije uslov ali je prednost. Srednja stručna sprema je neophodna

Poželjni uslovi:

  • Poželjno poznavanje AngularJS-a
  • Poželjno iskustvo na drugim projektima i u drugim tehnologijama

Opis dužnosti:

  • Kreiranje novih WordPress tema
  • Kreiranje websajtova i odrzavanje postojecih

Profil kandidata:

  • Predanost i usredsređenost na tačnost i kvalitet pruženih usluga
  • Energičnost i usmerenost na postizanje zadatih ciljeva
  • Izražene komunikacione sposobnosti i spremnost za samostalan i timski rad

Kandidat mora da poseduje bazično iskustvo u razvoju frontend dela sajtova. Molimo kandidate da sa prijavom pošalju i spisak projekata na kojima su radili.

Kako se prijaviti

Kontakt: Saša Krstić Tel: 069/5040111 E-mail: sasa.krstic@energius.com

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kruševac.

1958 ukupno pregleda, 1 danas