4 јан 11:10

Stalan posao Generalni Menadžer za Sisteme upravljanja kvalitetom za Srbiju i Crnu Goru

ATIA doo – Objavio atia.consultingBilo gde

Opis posla

Odgovornosti:
• Pronalazak novih potencijalnih klijenata za sve proizvode i usluge kompanije ATIA doo
• Marketing svih postojećih proizvoda i usluga kompanije ATIA doo
• Prezentiranje svih postojećih proizvoda i usluga kompanije ATIA doo svim novim potencijalnim klijentima
• Održavanje i stalni nadzor svih postojećih klijenata
* Marketing sistema upravljanja kvalitetom kompanije ATIA doo
* Prodaja sistema upravljanja kvalitetom kompanije ATIA doo
* Pronalazak novih potencijalnih klijenata kompanije ATIA doo
* Stalno izvještavanje menadžmenta kompanije ATIA doo

Prednosti posla:
* Rad od kuće
* Fiksna plaća od 2100€ + dodatni bonus za svaki novi projekat
* Kontinuirano napredovanje
* Mogućnost zaposlenja u neku od država EU ili Middle East-a.

Uslovi za kandidate:
* Minimalno 5 godina radnog iskustva
* Dobro poznavanje ISO standarda (dokaz neki od certifikata)
* Poželjno iskustvo u prodaji Sistema upravljanja kvalitetom

Svi kandidati šalju svoje CV-eve na adresu: info@atia.ba
Najbolji kandidati će biti pozvani na usmeni razgovor.

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko.

1286 ukupno pregleda, 1 danas