29 авг 19:43

Stalan posao Magacinski radnik / Odvajač

Kauffmann Doo – Objavio Kauffmann DooBilo gde

Opis posla

Beograd, Stara Pazova, Belegiš

Zadaci radnog mesta:

· Prijem, skladištenje i pozicioniranje robe u magacin

· Odvajanje robe po nalozima za kupce

· Kontrola naloga i izdavanje robe

· Utovar / Istovar robe

· Kvantitativna i kvalitativna kontrola robe

· Uređenje i briga o zatvorenom i otvorenom magacinskom prostoru

Uslovi za kandidate:

· SSS

· Iskustvo na istim poslovima u moderno opremljenim magacinima

· Osoba koja se brzo i lako adaptira u novim sredinama

· Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom

· Prednost Vozačka dozvola B ili C kategorije

Zaposlenima nudimo:

· Dobru zaradu, redovnu isplatu i prijavu

· Probni rad u trajanju do 3 meseca

· Praktičnu edukaciju u realnim uslovima rada

· Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja u skladu sa vašim potencijalom

· Mogućnost početka rada – odmah

Kako se prijaviti

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene zahteve, pošaljite nam svoju biografiju sa fotografijom na mail adresu: office@kauffmann.rs

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Stara Pazova.

965 ukupno pregleda, 1 danas