11 дец 17:06

Stalan posao MENADžER PRODAJE

AERA GROUP DOO – Objavio AERA GROUP DOOBilo gde

Opis posla

Potrebni su nam motivisani mladi ljudi koji žele da svoju karijeru i prihode podignu na viši nivo!

Ovo NIJE kancelarijska pozicija!

Ovo je ozbiljan i dinamičan posao, za ozbiljne i odvažne ljude!

HYLA International GmbH & Co.

Wilfried Metzger
President

Mi prozvodimo antialergijske uređaje namenjene za eliminaciju alergena i toksina iz vazduha, na teritoriji Srbije poslujemo od 2008.godine, a u svetu 30.godina u preko 70 zemalja.

Našem uvozniku i ekskluzivnom distributeru za Srbiju potrebni su ljudi sa potencijalom i visokim nivoom ambicije i energije, sa i bez iskustva.

Tražimo

  Saradnike za rad u prodaji i marketingu

m/ž

Potrebni su nam saradnici zainteresovani za rad na teritoriji Srbije, puno radno vreme u ambicioznom i veoma dinamičnom timu.

Ako ispunjavate sledeće uslove:

  • Imate SSS ili više od toga, STRUKA NEBITNA
  • Imate svoj automobil
  • Nadareni ste za rad sa ljudima  i imate osećaj za poslovnu etiku
  • Imate entuzijazam  i pozitivni ste
  • Imate izuzetne verbalne sposobnosti i samopouzdanje
  • Jedva čekate poslovnu šansu u kojoj ćete se dokazati

Mi vam nudimo:

  • Pozitivno radno okruženje, trening i podršku
  • Fiksna zarada 67 600  rsd
  • Bonuse za uspešne
  • Napredovanje za najbolje
  • Usavrsavanje u zemlji i inostranstvu

Očekujemo Vaše prijave.

Kako se prijaviti

Očekujemo Vaše prijave na office@hylabeograd.rs

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 60,000 - 80,000.

803 ukupno pregleda, 1 danas