18 јуна 16:31

Privremen posao Posao u Slovackoj

Slovakia Jobs – Objavio SkjobsBilo gde

Opis posla

Potrebno 50  zena ili parovi do 45 godina starosti za obavljane posla u fabrici postolja za televizore. Moze sa SRPSKIM pasosem

Uslovi:Radi se 8-12 sati 5-6 dana u nedelji. Posao nije tezak, poznavanje jezika nije obavezno.

Smestaj je obezbedjen. Takodje je obezbedjen i prevoz do posla i nazad.

Satnica je 2,7 evra na sat, za radne dane dobija se 3,15 evra za hranu plus bonus od firme 50 evra mesecno ako nema izostanka sa posla.

Polazak je 23-og jula na period od tri meseca.

Kako se prijaviti

Prijave u vidu kopije pasosa i kontakt telefona dostaviti na mail slovakia.jobs1@gmail.com najkasnije do 5-og jula da bi se sastavio spisak za putovanje.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Slovačka. Plata: 60,000 - 80,000.

1792 ukupno pregleda, 1 danas