16 апр 21:38

Stalan posao Računovođa

Mitcom – Objavio MitcomBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Računovođa

Mesto rada: Beograd

Zahtevi radnog mesta:

  • Vođenje robnog i finansijskog knjigovodstva
  • Knjiženje poslovnih promena i kontrola ispravnosti dokumentacije za knjiženje
  • Knjiženje glavne knjige
  • Knjiženje knjiga ulaznih računa (KIR), knjige primljenih računa (KPR) i izrada PDV prijave
  • Primena računovodstvenih politika i računovodstvenih propisa
  • Izrada i kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima
  • Znanje računovodstvenih procesa, kontnog okvira
  • Znanje izrade obračuna zarada sa svim pratećim obrascima
  • Praćenje aktuelnih propisa, zakonskih promena

Uslovi:

  • Obavezno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine
  • Osnovno znanje rada na računaru
  • Srednja ili viša stručna sprema računovodstvenog usmerenja
  • Prednost će imati kandidati sa radnim iskustvom u knjigovodstvenim agencijama.

Nudimo:

  • Rad u knjigovodstvenom softveru, koji je maksimalno automatizovan i udoban za rad
  • Rad u zdravoj, ekonomski stabilnoj sredini, sa normalnim ljudskim odnosima
  • Veliku bazu znanja i iskustva koju možete dobiti od naših zaposlenih
  • Veliki izbor stručne literature, časopisa, priručnika, pravilnika, zakona, akata, mišljenja ministarstava

Kako se prijaviti

Prijave slati na: office@mitcom.rs

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 20,000 - 40,000.

1593 ukupno pregleda, 1 danas