18 апр 16:34

Stalan posao RAD NA RECEPCIJI

HOSTEL PLAY TRAIN STATION – Objavio AndrijanaBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Hostel Play u Beogradu raspisuje konkurs za radno mesto: RECEPCIONER/KA.

Uslovi:

-Srednja strucna sprem

-Znanje engleskog jezika

-Ljubaznost i komunikativnost

– Odgovornost i organizovanost u radu

– Urednost, ljubaznost

– Fleksibilnost, snalažljivost, preduzimljivost

– Spremnost za rad vikendima i državnim praznicima

Opis posla:

– Evidencija o popunjenosti hotela i o planiranim datumima dolazaka i odlazaka gostiju

– Evidencija osnovnih podataka o gostima

– Prijem dnevnih rezervacija gostiju i slanje potvrda o rezervacijama

– Poslovi naplate, evidentiranja računa i rad sa fiskalnom kasom

Starnosna granica od 20-30 godina, radno iskustvo nije neophodno.

Kako se prijaviti

CV možete poslati na email adresu: andrijanavlajic55@gmail.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1857 ukupno pregleda, 1 danas