20 мар 17:07

Privremen posao Sobarica

Euro Garni Hotel – Objavio europetrolBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Euro Garni Hotel iz Beograda raspisuje konkurs za poziciju

SOBARICA

Opis poslova:

  • Održava higijenu gostinskih soba i zajedničkih prostorija
  • Menja posteljinu u gostinskim sobama
  • Vrši usisavanje prašine po sobama
  • Sprema kupatila u sobama i vrši zamenu peškira
  • Održava higijenu hodnika
  • Vrši čišćenje restorana i pomoćnih prostorija
  • Pere prozore u celokupnom objektu
  • Pere zidove po svim prostorijama
  • Briše prašinu sa nameštaja
  • Vrši održavanje stepeništa i gelendera
  • Vrši čišćenje prostora oko objekta Hotela
  • Vrši pranje i peglanje posteljine, peškira i stolnjaka
  • Vrši sortiranje oprane i ispeglane posteljine i peškira
  • Pranje veša gostiju po njihovom zahtevu

Posebni uslovi:

STRUČNA SPREMA:     II/III stepen

RADNO ISKUSTVO:      poželjno, ali nije presudno

PROFESIONALNE SPOSOBNOSTI: odgovornost, spretnost, pedantnost, samoinicijativnost, sklonost timskom radu

Kako se prijaviti

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije na adresu

konkurs@lion-group.rs

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Beograd.

1607 ukupno pregleda, 1 danas