16 јула 20:16

Privremen posao Vozač

Eurostroj d.o.o., Stara Pazova – Objavio EurostrojBilo gde

Opis posla

RADNO MESTO – VOZAČ

Radni zadaci

  • Priprema vozila i kompletiranje potrebne prevozne dokumentacije
  • Kontrola lomljivosti i rasporeda utovara robe u vozilo
  • Izveštavanje o ispravnosti vozila
  • Pisanje putnih naloga
  • Kontrola ispunjenosti svih uslova u vožnji za poštovanje BZR
  • Kontrola potrošnje goriva
  • Briga o održavanju higijene vozila
  • Komunikacija sa šefom voznog parka

Uslovi

  • Vozačka dozvola C kategorije
  • Vozačko iskustvo od minimum 2 godine
  • Obavezno lekarsko uverenje
  • Poznavanje puteva Srbije
  • Dobra koordinacija i orijentacija u prostoru
  • Visok nivo odgovornosti, smirenosti i koncentracije
  • Obavezna tahograf kartica

Kako se prijaviti

Za sve dodatne informacije pozvati broj telefona 063/267-032 ili poslati biografiju na e-mail adresu hr.mng@eurostroj.rs

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Stara Pazova.

290 ukupno pregleda, 1 danas