25 јула 19:41

Stalan posao Vozač u međunarodnom transportu

Interkovac – Objavio jovanzunicinterkovacSremska Mitrovica, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Zadaci:

  • Upravlja vozilom
  • Dostavlja robu
  • Odgovoran je za ispravnost, održavanje/servis i higijenu vozila
  • Odgovoran je za vođenje i urednu evidenciju putnih naloga i ostale dokumentacije
  • Vrši/prisustvuje utovaru i istovaru robe u vozilo i odgovora za robu u transportu
  • Odgovoran je za poštovanje vremenskog ograničenja upravljanja vozilom u skladu sa međunarodnim i domaćim regulativama
  • Stara se i odgovoran je za ispravnost inventara i održavanje osnovnih sredstava

Uslovi:

  • Poželjna srednja škola saobraćajnog usmerenja
  • Minimum godinu dana radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Obavezna vozačka dozvola E kategorije

Interkovac doo

Milice Stojadinovic 21

22000 Sremska Mitrovica

sanjainterkovac@gmail.com

jovanzunic@interkovac.com

Kako se prijaviti

Poslati CV na mail  ili razgovor telefonom 0695508834

Kategorije poslova: Transport i skladištenje. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sremska Mitrovica.

1761 ukupno pregleda, 1 danas