11 јан 19:12

Stalan posao WEB DEVELOPER / WEB PROGRAMER

Iteccion d.o.o. – Objavio Ivana iteccionPančevo, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Iteccion d.o.o. Pancevo

Preduzece za profesionalnu rehabilitaciju i zaposljavanje osoba sa invaliditetom
Za naše klijente stvaramo kreativna rešenja, poslovne sisteme, mobilne i web aplikacije, web sajtove. Takodje pružamo i konsultantske usluge iz oblasti internet marketinga i e-trgovine.
Kompanija  posluje u Beogradu i Pancevu..
Za prosirenje naseg tima  trazimo kvalitetnog, stručnog i ambicioznog profesionalca za poziciju:

WEB DEVELOPER / WEB PROGRAMER

Potrebni uslovi:

– odlično poznavanje PHP, JavaScript / jQuery, HTML, CSS, SQL (MySQL, Oracle), Web Services (SOAP i REST), XML, JSON, HTTP / HTTPS protokola, sigurnost i performanse javnih web aplikacija

– logičko-analitičko razmišljanje

– poznavanje WordPress-a
– iskustvo u razvoju frontend-a
– iskustvo u razvoju i integraciji backenda i web servisa
– iskustvo u radu sa relacionaim bazama podataka
– kreiranje i održavanje dokumentacije softvera
– iskustvo u radu sa GIT-om
– odgovornost, samodiscliplina, pridržavanje rokova, poštovanje procedura
– dobra komunikacija sa ostalim članovima tima
– dobro poznavanje engleskog jezika, pisanog i govornog
– minimum 2 godine profesionalnog bavljenja razvojem web aplikacija
– želja za stalnim usavršavanjem, pracenje novih tehnologija / trendova u industriji i primijena istih
– osnovno znanje SEO (Search Engine Optimization) procesa

Poželjno:

– poznavanje / iskustvo u radu sa open source CMS-ovima (Magento, Joomla, Drupal)

– poznavanje / iskustvo u radu sa JavaScript-om
– poznavanje Linux OS-a
– iskustvo sa nekim od PHP framework-a (Laravel, Symphony, Codeigniter,…)

Mi Vam nudimo:

– freelance ili stalno zaposlenje
– odlične uslove za rad i finansijske uslove
– rad na projektima za domaće i inostrane klijente i mogućnost stalnog usavršavanja

Kako se prijaviti

Motivaciono pismo, detaljan CV sa portfoliom poslati na: office@iteccion.r

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Pančevo. Plata: 20,000 - 40,000.

1500 ukupno pregleda, 1 danas