26 апр 15:53

Stalan posao za novinare/voditelje

RTV VIKING.COM – Objavio rtv vikingBilo gde

Opis posla

Ukoliko ste edukovani, imate iskustva ili želju da napredujete, prijavite se na veliki konkurs za novinare/voditelje , strane radio-televizije, kao i novinare web portal!

Potrebni su nam novinari iz svih oblasti, kamermani,voditelji, radio i tv montažeri.

Prijave i radnu biografiju (CV) pošaljite na : rezijaviking@gmail.com

Ako želite izazove i dinamičan posao na televiziji koja je u razvoju i koja ima postavljene visoke ciljeve, pridružite se mladom i kreativnom timu. Zbog proširenja obima posla potreban nam je: WEB NOVINAR
Uslovi:

  • Bez radnog iskustva
  • VII stepen stručne spreme – Fakultet političkih nauka
  • Napredno korišćenje računara (MS Office, Internet, društvene mreže)
  • Timski rad
  • Komunikativnost i samostalnost
  • Sposobnost racionalne organizacije vremena i sortiranje vesti prema važnosti
  • Znanje engleskog jezika (znanje drugog stranog jezika je prednost)

Opis posla:

  • Rad na zvaničnom portalu web tv info portal
  • Pisanje novinskih tekstova prilagođenih web čitaocima
  • Davanje predloga za unapređenje web sajta
  • Prevođenje i obrada tekstova
  • Istraživačko novinarstvo
  • Davanje predloga za nove sadržaje na portalu
  • Praćenje aktuelnih tema iz politike, kulture, zabave i sl.

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Kultura mediji i dizajn. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 20,000 - 40,000.

9187 ukupno pregleda, 1 danas