13 сеп 14:54

Stalan posao Autoelektričar/elektroničar

GAGA Motors d.o.o. – Objavio gagamotorsBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Grad Beograd
Radno vreme Puno radno vreme
Vrsta zaposlenja Stalni radni odnos
Broj izvršilaca 2
Stručna sprema VSS, VŠS, SSS, VKV, KV, NK
Opis posla
Popravka i održavanje putničkih i lakih teretnih vozila.
Znanje i veštine
Potrebno znanje :
– Servisiranje i popravka alternatora
– Servisiranje i popravka anlasera
– Rukovanje dijagnostičkim uređajima (WDS/IDS/CLIP/Consul/itd)
– Upotreba stanice za klimu
– Dijagnosticiranje kvara na vozilu
– Čitanje elektro šema
Radno iskustvo

Minimalno radno iskustvo od 5 godina u struci.

Profil kandidata
Kandidat treba da bude sposoban, vredan, pedantan i da ima želju da uči i napreduje.
Nudimo
Aktivnu zajednicu za rad sa prijatnom atmosferom i svim uslovima za rad.
Napomena
Redovna plata.

Kategorije poslova: Autoindustrija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 60,000 - 80,000. Posao ističe 18 dana.

63 ukupno pregleda, 1 danas