23 сеп 06:43

Stalan posao Hitno-Medicinske sestre i Lekari svih smerova – Nemačka 15 izvršioca (više lokacija)

StevanBBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Hitno-Posao za Medicinske Sestre/Tehničare i Lekare u Nemačkoj, 15 izvršioca

Hitno – Persprektivna poslovna prilika u Nemačkoj (okolina Frankfurta, Wiesbadena, Darmstadta, Hamburga, Potstdama a i drugih regija)  za diplomirane medicinske sestre/tehničare kao i za lekare, za sve smerove sa znanjem nemačkog min A2 a za lekare sa B1, sa iskustvom ili sa tek položenim državnim ispitom, 15 izvršioca.

Profesionalni razvoj u Nemačkoj i dugoročno zaposlenje na renomiranim klinikama ili ustanovama za starije osobe.

 Uslovi:

·       Diploma više/srednje medicinske škole. ili

·       Diploma Medicinskog Fakulteta

·       Poznavanje Nemackog jezika A2, B1, i vise (B2; C1 nivo)

·       Radno Iskustvo ili samo praksa stažiranja

Dužnosti:

·       Medicinska nega kao deo medicinskog plana

·       Podsticanje aktivnosti koje pomažu mobilizaciju pacijenata!

·       Organizovanje rada zajedno sa menadžerom

·       Stalni radni odnos

·       Radno vreme – 40 sati nedeljno

Nudimo početnu Atraktivnu platu za:

·       Medicinske tehničare/sestre preko 2000€

·       Lekare preko 3000€

+ ( dodaci za rad vikendom, praznikom i noću) u zavisnosti od iskustva, nostrifikacije i znanja nemačkog jezika

Dugotrajan na neodređeno vreme radni odnos na temelju nemačkog ugovora direktno sa medicinskom ustanovom.

Ostale usluge po dolasku u Nemačku:

·       Pomoć pri sređivanju nostrifikacije i radne dozvole

·       Pomoć pri učenju nemačkog

·       Organizovanje kvalitetnog smeštaja

Ako ste zainteresovani za dugoročan rad u Nemačkoj i ispunjavate potrebne uslove, pošaljite nam Vaše dokumente:

·       Biografiju (CV) na srpskom i na nemačkom jeziku

·       Motivaciono pismo

·       Kopiju diplome (ili fotografiju) medicinske škole ili/i fakulteta na srpskom i nemačkom jeziku (overeni prevod iz opštine ili suda)

·       Kopiju potvrde (ili fotografiju) i nemačkog prevoda o položenom stepenu poznavanja Nemačkog jezika.

·       Fotografiju Lične Karte i Pasoša.

na e-mail:

Herr Stevan Buovac, Mag.

Srbija:   +381637606196

E-mail:  stevanb1@yahoo.com

Agencija : DAS Euro

Kako se prijaviti

Pošaljite nam Vaše dokumente: Biografiju (CV) na srpskom i na nemačkom jeziku Kopiju diplome medicinske škole ili/i fakulteta na srpskom i nemačkom jeziku (overeni prevod iz opštine ili suda) Kopiju potvrde i nemačkog prevoda o položenom minimalno A2- B1 stepenu poznavanja Nemačkog jezika. Kopiju Lične Karte i Pasoša. na e-mail: stevanb1@yahoo.com ili Tel/Viber:+381637606196

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: preko 2.000€

Kategorije poslova: Zdravstvo i farmacija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka. Plata: 40,000 - 60,000.

717 ukupno pregleda, 1 danas