7 маја 16:13

Stalan posao Menadžer prodaje

ATIA doo – Objavio atia.consultingBarajevo, Vojvodina, Serbia

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

ATIA doo ima upražnjenu poziciju za Menadžera Prodaje za oblasti svoga rada:

* Razvoj informacionih sistema (aplikativnih rješenja)

* Usluge za informatičku sigurnost (IT sigurnost)

* Implementacija i certifikacija u oblasti ISO standarda.

Uslovi za poziciju:

* Visoka stručna sprema

* Minimalno 5 godina radnog iskustva, od toga 3 godine na poziciji menadžera

* Poznavanje oblasti rada

* Dosta poslovnih kontakata koje kandidat mora pokazati na intervju za posao.

Benefiti:

* Visoka plaća

* Rad od kuće i putovanja

Zainteresirani kandidati trebaju poslati svoje CV-eve na adresu: info@atia.ba

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Ekonomija i menadžment. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Barajevo. Plata: 100,000 i preko.

365 ukupno pregleda, 2 danas