18 дец 19:48

Stalan posao Pisac Sadrzaja / Content Writer

IVTAS DOO – Objavio ivtasdooBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

IVTAS DOO sa matičnim sedištem u San Dijegu, Kalifornija – Sjedinjene Američke Drzave. Mi pružamo usluge IT servisa I partneri smo sa liderima u našoj industriji kao što je Google, Microsoft, Dell, Lenovo, Cisco, Bitdefender I VMWare. “IVTAS DOO” – Kraljevo raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

Pisac Sadržaja / Content Writer

Kraljevo

Uslovi

  • Visoka stručna sprema (prednost Engleski I Novinarstvo)
  • Odlično znanje engleskog jezika (govor, pisanje I citanje)
  • Istraživačke sposobnosti putem interneta I pisanje sadržaja visokog kvaliteta na nedeljnom nivou
  • Radna računaru (Microsoft Word, Internet)
  • Uredan, disciplinovan I ažuran pristup podacima
  • Timski orijentisan sa jasnom komunikacijom
  • Volite da učite, čitate I pišete
  • Orijentisani ste rezultatima

Opis posla:

  • 30-dnevnitrening – upoznavanje  tehnologijama I alatima (plaćen trening uz Ugovor o Radu)
  • Istraživanje I priprema sadržaja prema smernicama
  • Kreiranje privlačnog sadrzaja u skladu sa SEO smernicama za različite industrije
  • Raportiranje vodji tima
  • Radno vreme od 8h-16h

Beneficije:

  • Mogućnost da ostvarite karijeru u perspektivnoj IT kompaniji
  • Rad ukompaniji koja se 12 godina bavi IT-jem I internet marketingom
  • Izazovi I konstantno usavršavanje
  • Plaćena online video tutorial biblioteka
  • Pozitivna radna atmosfera I okruženje
  • Korišćenje najnovijih tehnologija
  • Timski duh
  • Poslovna biblioteka
  • Soba zarelaksaciju (Kablovska televizija I Sony PlayStation 4)
  • Osveženje (kafa, espreso, topli napici I sokovi)
  • Poslovni laptop sa minimum i5/i7 (quad-core) I SSD-om
  • Centralna lokacija sa pogledom na reku
  • Mogućnost plaćenog smestaja ako zadovoljavate uslove I niste iz Kraljeva

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite CV kao I motivaciono pismo na hr@ivtas.rs ili na stranici http://ivtas.rs/careers/content-writer

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 20,000 - 40,000.

228 ukupno pregleda, 1 danas