26 окт 04:11

Stalan posao Administrativni asistent

Sinergija plus – Objavio Sinergija PlusBilo gde

Opis posla

Naša kompanija je partner Telekom Srbija, najveće telekomunikacione kompanije na ovim prostorima, а оsnovna delatnost je prodaja i montaža proizvoda i usluga iz portfolija Telekom Srbija Grupe (Mts, Supernova, Msat).

Usled povećanja obima posla i širenja mreže našem timu su potrebni ambiciozni kandidati koji će pojačati naš sektor za administrativnu podršku kolegama iz prodaje i tehnike.

Kandidatima nudimo:

  • Fiksnu zaradu i rad na duži period
  • Dinamičan posao u kompaniji sa konstantnim rastom kao dela sistema Telekom Srbija Grupe
  • Potrebnu obuku i usavršavanje u cilju poboljšanja efikasnosti
  • Kolegijalnu i timski nastrojenu i veoma prijatnu radnu okolinu
  • Početnu zaradu 40.000 rsd

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum IV stepen srednje stručne spreme
  • Odlično poznavanje rada u MS office (rad u Excel, Outlook, vođenje statističkih podataka…)
  • Poželjno iskustvo u administrativnim poslovima minimum godinu dana
  • Poželjno poznavanje rada kroz aplikacije Telekom Srbija

Opis posla:

  • Unos i obrada podataka
  • Dnevno ažuriranje podataka u postojećim programima
  • Pružanje podrške sektorima prodaje i montaže
  • Koordinacija sa ostalim članovima tima

Šta očekujemo:

  • Odgovorno pristupanje radnim obavezama (pedantnost, ažurnost…)
  • Korektan i profesionalan odnos sa ostalim zaposlenima
  • Energičnost, sistematičnost u radu i želja za stručnim usavršavanjem i napredovanjem
  • Proaktivnost i timski duh

Prijave sa radnom biografijom slati na hr@sinergija.co.rs

http: //www. sinergijaplus. rs/

Kako se prijaviti

Kategorije poslova: Administracija i knjigovodstvo. Tipovi posla: Stalan posao.

133 ukupno pregleda, 1 danas