Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
28 маја 20:41

Stažiranje Advokatskoj kancelariji Knežević na Novom Beogradu, potreban je advokatski pripravnik-volonter

Advokatska kancelarija Knežević – Objavio m88ajrinBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Advokatskoj kancelariji Knežević na Novom Beogradu, potreban je advokatski pripravnik-volonter.

Uslovi:

-Završen Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu

-Bez radnog iskustva

-Dobro poznavanje rada u MS Office

-Poželjno znanje engleskog jezika

-Odgovornost i posvećenost

Nudimo obavljanje potpunog pripravničkog staža do sticanja uslova za polaganje pravosudnog ispita, uz mogućnost zasnivanja saradnje i nakon obavljenog pripravničkog staža. Pripravnički staž je volonterskog karaktera, s tim što postoji mogućnost konkurisanja radi ostvarivanja naknade Nacionalne službe za zapošljavanje.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati na e-mail adresu: advokatradeknezevic@gmail.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stažiranje. Tagovi poslova: Beograd.

465 ukupno pregleda, 1 danas