15 сеп 22:37

Honorarni posao Adwords specialist

Premium Factory – Objavio premiumfactoryBilo gde

Opis posla

Uslovi:

  1. Odlično poznavanje pravopisa, poslovne korespodencije i opšte kulture.
  2. Aktivno korišćenje Interneta, društvenih mreža i praćenje digitalnih trendova
  3. Poznavanje rada u Google Ad Words-u i Google Analyticsu
  4. Poznaje engleski jezik (minimum srednji nivo)
  5. Ima agencijsko ili drugo poslovno iskustvo kao AdWords specialist – minimum 6 meseci

Opis posla:

  1. Kreiranje, praćenje i upravljanje AdWords kampanjama za klijente
  2. Praćenje i implementacija novih SEM tehnologija
  3. Istraživanje i analiza tržišta i konkurencije
  4. Pisanja izveštaja i dokumenata potrebnih za online nastup
  5. Osmišljavanje aktivnosti koje će unaprediti nastup klijenta na Internetu

Kako se prijaviti

Prijave poslati na ppc@premiumfactory.rs

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Honorarni posao.

2007 ukupno pregleda, 1 danas