4 нов 20:40

Stalan posao Agenciji potrebne geronto domacice – negovateljice, medicinske sestre – Beograd

Pod svojim krovom – Objavio happyoglasBilo gde

Opis posla

U BEOGRADU agenciji potrebne:

Geronto domaćice – negovateljice, medicinske sestre

OPIS POSLA:

Redovno održavanje higijene prostora ili održavanje lične higijene korisnika; priprema obroka; pravljenje društva u šetnji; pomoć izvan kuće (nabavka namirnica, plaćanje računa), nadgledanje propisane terapije u skladu sa uputstvima lekara, druženje i sl.

USLOVI:

– vredna i pouzdana osoba

– potrebno prethodno iskustvo u radu sa starima

– medicinske sestre ili tehničari poželjno, ali nije neophodno

  • Redovna primanja u skladu sa ostvarenom satnicom
  • Moguće je biti angažovan na puno radno vreme ili povremeno
  •            Potrebne i negovateljice koje bi živele sa starom osobom u stanu, obezbeđen smeštaj, hrana i plata (smene na mesec ili na 15dana).

Kako se prijaviti

Telefon: 065/411-511-3 E- mail. info@podsvojimkrovom.rs Web sajt: http://podsvojimkrovom.rs/

Kategorije poslova: Briga o starima i deci, kuće. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1113 ukupno pregleda, 1 danas