23 авг 21:13

Stalan posao AGENT KOMERCIJALISTA

MOND CLUB – Objavio MOND CLUBBilo gde

Opis posla

Renomiranoj kompaniji u Beogradu potrebne komunikativne, elokventne, istrajne osobe na poziciji agenta u osiguranju. Iskustvo je pozeljno, ali nije neophodno. Mogu osobe bez iskustva – nudi se kompletna edukacija celokupnog procesa od strane profesionalnog tima komercijalista agenata. Korektni uslovi, ugovor o radu, prijava, osiguranje, zarada. Trazeni uslovi – minimum srednja strucna sprema, spremnost na nove stvari, izazove. Ukoliko se pronalazite i ukoliko zelite vise informacija, ocekujemo Vase javljanje

Kako se prijaviti

office2@mondclub.rs 00 381 (0) 11 3282-127 00 381 (0) 11 3282-138 Mob.tel 063 11 90 567 Viber I WhatsAAp +381 63 11 90 567 skype mondclub

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

625 ukupno pregleda, 1 danas