26 мар 15:47

Honorarni posao Agent prodaje kuhinja i nameštaja

Agent prodaje nameštaja – Objavio moravskaBilo gde

Opis posla

Agent prodaje nameštaja:

Opis posla:

  • Prezentacija i prodaja kuhinja/nameštaja

Uslovi:

  • Razvijene veštine komunikacije i pregovaranja,
  • Orijentisanost ka postizanju ciljeva i pružanju kvalitetne usluge klijentima,
  • Samoinicijativa i predanost poslu,
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • Kreativni i fleksibilni
  • Otvoreni ste za nove izazove
  • Spremnost za rad na terenu
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Radno iskustvo nije neophodno
  • Spremnost na učenje i usavršavanje
  • Komunikativnost i elokventnost

Nudimo:

  • Samostalnost u radu
  • Profesionalnu podršku
  • Profesionalnu obuku
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja
  • Zaradu na osnovu ostvarenih rezultata

Obezbedite sebi zaradu spram ličnih želja i potreba.

Kako se prijaviti

Prijave i CV na hr@moravska.rs Sa naznakom u predmetu mejla: „Agent prodaje nameštaja“. Prijave u kojima nije naznačena pozicija za koju se aplicira neće biti uzete u obzir.

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Honorarni posao.

1225 ukupno pregleda, 1 danas