11 нов 06:43

Stalan posao Agent u call centru

HYLA – Objavio mileticmBilo gde

Opis posla

Nemačkoj kompaniji sa sedištem u Beogradu (kod stadiona Zemun) potrebni agenti u call centru za rad na srpskom jeziku.

Radno vreme fleksibilno: 4h(smene 09h-13h, 13h-17h,17-21h), 6h ili 8h.

Od tebe očekujemo:

Da si ljubazna, prijatna i vedra osoba kojoj je stalo do posla kojim se bavi
Odgovornost i sistematičnost.
Želju za učenjem i usavršavanjem

Mi ti nudimo:
Fiksni deo plate + varijabilni
Dinamičan posao pozitivnu atmosferu
Stalan posao i prijavu
Redovnu isplatu svakog 20. u mesecu.
Plaćeno stručno usavršavanje u zemlji i inostranstvu

Kako se prijaviti

Kako se prijaviti? Poslati CV na mileticm@hyla.rs putem telefona (sms/whatsapp/viber) (+381) 603570235

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 20,000 - 40,000.

192 ukupno pregleda, 1 danas