20 јан 18:22

Stalan posao Agent za video nadzor

Birdseye Solutions – Objavio prekiBilo gde

Opis posla

Uslovi poznavanje engleskog jezika i MS Office paketa.

Detalji opisa posla na sajtu.

Plata je po satu i ima dosta prostora za brzo napredovanje i povecanje vrednosti radnog sata.

Lokacije su kancelarije u Zarkovu i na Novom Beogradu. Nije rad od kuce.

Kako se prijaviti

Nacin prijave: Idete na sajt https://bvpserbia.com/careers/ tamo izaberete poziciju Operater Tehnologije ili ako saljete CV na engleskom Technology Operator (Entry Level). Pa apply for this job.Nakon toga popunjavate upitnik, gde obavezno pod poljem Who referred you for this position? upisujete Eddie. Prilozite CV i ostalo popunite po svom nahodjenju. Rok prijave : Konkurs za sada stalno otvoren.

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Beograd. Plata: 60,000 - 80,000.

133 ukupno pregleda, 1 danas