26 мар 15:45

Honorarni posao Agro agent

Centar za razvoj organske poljoprivrede – Objavio moravskaBilo gde

Opis posla

Agro Agent

Opis posla:

  • Uvećanje portfelja poljoprivrednih proizvođača
  • Uspostavljanje poslovnih kontakata
  • Održavanje stalnih kontakata sa poljoprivrednicima
  • Prikupljanje informacija
  • Organizovanje sastanaka grupe
  • Stalna akvizicija novih i razvijanje saradnje sa registrovanim poljoprivrednim gazdinstvima

Obezbedite sebi zaradu spram ličnih želja i potreba.

Uslovi:

  • Samoinicijativa i predanost poslu,
  • Poželjno je znanje iz oblasti poljoprivrede
  • Spremnost za rad na terenu
  • Orijentisanost ka ostvarivanju postavljenih ciljeva
  • Analitičan i sistematičan pristup poslu
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office),
  • Minimum obrazovanja: SSS
  • Poželjo je da kandidat živi na selu i/ili se bavi poljoprivrednom proizvodnjom

Nudimo Vam:

  • Trening i obuku, svakodnevno usavršavanje i sticanje novih znanja i veština
  • Rad sa uspešnom, modernom, kreativnom i inovativnom kompanijom
  • Mogućnost visoke zarade u skladu sa postignutim rezultatima i ličnim aspiracijama
  • Dobro organizovano radno okruženje
  • Mogućnost stalnog napredovanja i usavršavanja – postoji konkretan razvojni plan karijere.

Prijave i CV na: hr@moravska.rs

Kako se prijaviti

Prijave i CV na hr@moravska.rs   Sa naznakom u predmetu mejla: „Agro Agent“. Prijave u kojima nije naznačena pozicija za koju se aplicira neće biti uzete u obzir.

Kategorije poslova: Poljoprivreda. Tipovi posla: Honorarni posao.

1627 ukupno pregleda, 1 danas