16 јуна 17:19

Stalan posao Agronom

Kusago doo – Objavio Kusago dooBilo gde

Opis posla

Kusago d.o.o. se bavi ratarstvom, voćarstvom i ovčarstvom. Pozivamo Vas da budete deo našeg tima prijavom na konkurs za poziciju: AGRONOM

OD VAS SE OČEKUJE:

Da sprovodite sve potrebne agrotehničke mere po nalogu rukovodioca,

Priprema mehanizacije i traktora za dnevnu upotrebu, tekuća i preventivna održavanja istih,

Vodite računa da se sva mehanizacija upotreljava prema uputstvu proizvođača,

Obavljate sve vrste fizičkih poslova po nalogu rukovodioca,

Vršite prevoz sezonskih radnika i odgovorate za bezbednost istih,

Radite sve druge poslove po nalogu direktora ili rukovodioca u okviru svoje struke.

OPŠTI USLOVI:

Srednja stručna sprema,

Vozačka dozvola B kategorije,

Minimum 3 godine u vocnjaku.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Kako se prijaviti

Za više informacija pozvati na broj telefona: 060/6232-936

Kategorije poslova: Poljoprivreda. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Sremska Mitrovica.

565 ukupno pregleda, 1 danas