13 јула 19:07

Freelance-posao po projektu Arhitekta, izrada Rendera i 3D modela

3D Visions – Objavio 3D VisionsBilo gde

Opis posla

Dužnosti:

  • Kreiranje visokokvalitetnih rendera i 3D modela koji će dočarati arhitektonsku viziju na najbolji mogući način.
  • Pažljiva izrada rendera i modela sa fokusom na detalje i estetiku kako bismo zadovoljili potrebe klijenata i projekata.
  • Rad na raznovrsnim projektima, uključujući stambene, komercijalne i javne objekte.

Zahtevi:

  • Potrebno je da imate iskustvo u proizvodnji visokokvalitetnih rendera i 3D modelovanju kako biste se pridružili našem timu.
  • Očekujemo da imate stručnost u korišćenju relevantnih softverskih alata za renderovanje i 3D modelovanje. (Blender, 3Ds Max, Rhino, Cinema, Enscape, Vray, ili neki od navedenih)

Uslovi rada:

  • Fleksibilno radno vreme u skladu sa zahtevima projekata, prilagođeno dogovoru. Rad od kuce.
  • Timski rad i saradnja sa ostalim članovima tima kako bismo ostvarili visokokvalitetne rezultate.
  • Internacionalni tim i projekti.

Kako se prijaviti

  • Molimo Vas da prilikom kontakta priložite svoj portfolio sa nekoliko projekata na kojima ste radili na 3d.visions.arch@gmail.com kako bismo mogli da procenimo vaše veštine.
  • Hvala unapred na interesovanju i radujemo se mogućnosti da sarađujemo sa vama.

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Plata: 60,000 - 80,000.

68 ukupno pregleda, 1 danas