30 апр 10:38

Stalan posao Armirac / Tesar / Zidar / Majstor

MAPA TRADE GROUP doo – Objavio mapatradeBilo gde

Opis posla

Firmi iz Beograda potrebni majstori za rad na terenu. Bliski Istor, Libija, Maroko

Zahtevi:

  • Radno iskustvo najmanje 2 godine aktivnog rada na gradilistima
  • Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu
  • Radno sposoban (dobar vid, mirne i spretne ruke…)
  • Rad na visini

Uslovi rada:

  • Mogućnost dobre zarade i dobre uslove za rad!
  • Plata je od 2000-3000 eura + bonus (zavisno od toga koliko iskustva i angazovanja imate)
  • Nudimo bonuse, premije u zavisnosti od kvaliteta radova i vremena radne angažovanosti.
  • Nudimo višegodišnji angažman – posla ima za minimum 5 godina.
  • Obezbeđujemo odela, opremu, alat potreban za rad
  • Svi radnici su prijavljeni, tako da obezbeđujemo obuku zaštite na radu, radni staž i zdravstveno osiguranje
  • Obezbeđujemo smeštaj i tri obroka u firmi.

Prijave na 063 7555957

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 100,000 i preko. Posao ističe 11 dana.

8 ukupno pregleda, 1 danas