24 апр 20:09

Stalan posao Asistent telemarketinga

Aera group – Objavio minamilBilo gde

Opis posla

Nemačkoj kompaniji sa sedištem u Beogradu (kod stadiona Zemun) potrebni telemarketeri za rad na srpskom jeziku.

Radno vreme fleksibilno: 4h(smene 13h-17h ili 17-21h), 6h ili 8h.

Od tebe očekujemo:

  • Da si ljubazna, prijatna i vedra osoba kojoj je stalo do posla kojim se bavi
  • Brigu o starim, ali i novim kupcima
  • Odgovornost i sistematičnost.
  • Želju za učenjem i usavršavanjem

  • Mi ti nudimo:
  • Dobro plaćen stalni posao, fiksni deo plate, bonuse za dobre i mogućnost napredovanja za najbolje
  • Dinamičan posao – pozitivnu atmosferu
  • Stalan posao i prijavu
  • Redovnu isplatu svakog 20. u mesecu.
  • Plaćeno stručno usavršavanje u zemlji i inostranstvu

Kako se prijaviti

Poslati CV na minamiletic.aeragroup@gmail.com   putem telefona (sms/whatsapp/viber) (+381) 603570235

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd и Zemun. Plata: 20,000 - 40,000.

429 ukupno pregleda, 1 danas