17 маја 16:35

Stalan posao Auto elektricar

AUTO CENTAR OPEL SHOP – Objavio auto centar opel shopBeograd, Belgrade, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Auto centar koji se bavi popravkom, servisiranjem vozila i prodajom auto delova, potrazuje kandidate za radnu poziciju: Auto elektricar.

Opis posla:

-Odrzavanje svih elektricnih i elektronskih uredjaja na vozilima

-Detekcija kvarova i potencijalnih kvarova

Uslovi:

-Obavezno iskustvo na istim ili slicnim radnim mestima

-Minimum SSS

-Potvrda o neosudjivanosti

Nudimo:

-Prijavu radnog odnosa

-Obuku radnika

-Mesecna zarada u zavisnosti od iskustva i strucnosti

Kako se prijaviti

Kandidati koji su zaintresovani za ovu vrstu radnog angazovanja  i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografija mogu poslati na email: acopelshop@gmail.com ili doci licno u prostorije Auto centra Opel Shop (Ustanicka 230a, Beograd) svakog radnog dana u periodu od 9 do 16h. Kontakt: 065/222-92-72

Kategorije poslova: Autoindustrija. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd.

1290 ukupno pregleda, 1 danas