4 феб 02:44

Stalan posao BRAVAR

TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO – Objavio TVBBilo gde

Opis posla

– samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži i/ ili sklapanju, montaži podsklopova i sklopova po radnom nalogu,

– na osnovu otvorenih radnih naloga na mašinama izrađuje razne proizvode od lima, metalnih ploča i profila,

– obavlja sve bravarske poslove pri izradi i montaži mašina, uređaja i instalacija,

– radi poslove brušenja, bušenja materijala pri izradi gotovog proizvoda,

– izrađuje i montira radne skele i platforme,

– priprema krojenjem po meri elemente potrebne za rad,

– čisti i odmašćuje elemente zavarivanja,

– obrađuje mesto vara,

– vrši antikorozivnu zaštitu vara i objekta zavarivanja.

USLOVI:

– srednja stručna sprema III stepena (smer: bravar),

– potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci bravarskim poslovima,

– sposobnost rada na visini (prednost),

– tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

Kako se prijaviti

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu pošaljete elektronskim putem na mail: posao@tvbratstvo.rs ili nas pozovite na broj tel.065/962 33 13

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Subotica.

390 ukupno pregleda, 1 danas