Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
23 маја 20:51

Stalan posao Bravar zavarivač

RASCO-TAMP d.o.o. Senta – Objavio Endre HarmatBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Bravar zavarivač (4 izvršilaca, m/ž)

Za radno mesto zavarivač.

Uslovi:

  • Srednja mašinska stručna sprema III, IV, V stepen.
  • Iskustvo u zavarivanju elektrolučno i pod zaštitnim gasem.
  • (Atestiranje ako imao u vreme dosadašnjeg rada – može biti prednost.)
  • (Položena vozačka dozvola B kategorije – može biti prednost.)
  • Rad se obavlja u fabrici RASCO-TAMP doo u Senti
  • Prednost imaju kandidati iz Sente i okoline (do 30 km)

Kako se prijaviti

Zahteve sa biografijom i slikom može predati lično u RASCO-TAMP u Senti ili može poslati na sledeću adresu: Rasco-Tamp d.o.o. 24400 Senta Eugena Savojskog 6. Ili na e-mail office@rasco-tamp.rs br.tel.: +381 24 415 54 70

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Senta.

167 ukupno pregleda, 1 danas