18 окт 04:24

Stalan posao Bravar – zavarivač

Joilart d.o.o. – Objavio Joilart dooBilo gde

Opis posla

Bravar/varilac

(na poslovima izrade i obrade konstrukcija i proizvoda od čelika )

OPIS POSLA:

Obavljanje različitih zadataka u proizvodnji – uključujući pakovanje, sortiranje, obradu materijala i izlaske na teren radi montaže konstrukcija

Praćenje radnih instrukcija i uputstava kako bi se osigurala tačnost i kvalitet proizvoda

Upotreba različitih alata i mašina za izvršavanje radnih zadataka

Rad sa materijalima: čelik, aluminijum, staklo

Održavanje čistog i sigurnog radnog okruženja

Saradnja sa ostalim članovima tima kako bi se postigli zadati ciljevi proizvodnje

Radni zadaci koji se tiču montaže na terenu podrazumevaju i rad na visini

USLOVI:

Prethodno iskustvo u proizvodnji je poželjno, ali nije neophodno

Sposobnost rada u timu i dobra komunikacija sa kolegama

Fizička sposobnost za obavljanje fizičkih poslova koji zahtevaju podizanje tereta ili dugotrajno stajanje

Tačnost, pažnja na detalje i sposobnost pridržavanja radnih instrukcija

Obuku za rad na mašinama za zavarivanje obezbeđuje poslodavac

Poštovanje propisa o bezbednosti na radu

MI NUDIMO:

Stalno zaposlenje u uspešnoj i rastućoj kompaniji

Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja

Dinamično radno okruženje sa timom posvećenom uspehu

Poštovanje standarda kvaliteta i bezbednosti na radu

Kako se prijaviti

Mesto rada: Bogoljuba Petkovića 1a, Barajevo Prijave slati na mejl: karijera@joilart.com ili telefonom: 060/484 - 8888

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Barajevo и Beograd.

38 ukupno pregleda, 1 danas