Tražite posao? Dobro došli, na pravom ste mestu!
8 мар 17:12

Stalan posao Bravar / zavarivač za proizvodnju i montažu PVC i Al prozora i vrata za rad u Njemačkoj

MMI Metallbau – Objavio info@mmi-metallbau.deBilo gde

NAPOMENA: Ovaj posao je istekao i možda više nije aktuelan!

Opis posla

Bravar / zavarivač za proizvodnju i montažu PVC i Al prozora i vrata za rad u Njemačkoj
MMI Metallbau je poduzeće sa sjedištem u Mannheim-u koje se bavi proizvodnjom i montažom PVC i aluminijske stolarije, galanterije i čeličnih konstrukcija.
Za uspostavu poslovanja tražimo bravara za proizvodnju i montažu PVC i AL prozora i vrata i proizvodnju i montažu metalne galanterije.
Prednost varioc sa poznavanjem Njemačkog jezika.
Pruža Vam se prilika da postanete dio našeg tima.
Opis posla:
  • proizvodnja PVC prozora i vrata
  • rad na različitim pozicijama u sklopu proizvodnje prema potrebama (rezanje profila, obrada, sastavljanje, ostakljivanje, okivanje, pakiranje, sortiranje, skladištenje, utovar viličarom i sl.)
  • strojno i ručno sječenje elemenata, bušenje, brušenje i montiranje sklopova
  • zavarivanje postupkom MIG-MAG i TIG
  • izražena samostalnost u radu i izvršavanju radnih zadataka
  • evidentiranje zaliha i priprema narudžbi
  • održavanje visoke razine sigurnosti na radu i standarda rada
Od kandidata očekujemo:
  • SSS tehničkog smjera (KV bravar/ strojobravar, strojarski tehničar)
  • zaposlenje možemo ponuditi kanditatima sa svim državljanstvima
  • obavezno prethodno radno iskustvo
  • predanost i pouzdanost te visoka odgovornost u poslu
  • vozačka dozvola B kategorije
Što nudimo
� rad u malom dinamičnom, ugodnom okruženju
� nakon probnog rada stalni radni odnos
� podrška oko integracije u njemačko društvo
� stabilna primanja
� poticanje Vašeg osobnog profesionalnog razvoja i sufinanciranje edukacija i školovanja
� plaćeni godišnji odmor

Kako se prijaviti

Prijave sa iscrpnom zamolbom i životopisom dostaviti na info@mmi-metallbau.de

Kategorije poslova: Inostranstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Nemačka.

399 ukupno pregleda, 1 danas






Prijavi se za ovaj posao