16 окт 20:31

Stalan posao Bravar / Zavarivač

Sloga doo, Kragujevac – Objavio VladannBilo gde

Opis posla

Profil kandidata:

  • Srednja stručna sprema
  • Vredan, odgovoran, prilagodljiv
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Posedovanje atesta za varenje – Elektro lučno/MIG/MAG/TIG

Opis posla:

  • Sklapanje i varenje pozicija po datom crtežu
  • Poznavanje tehničke dokumentacije
  • Rad u radionici na izradi bravarskih elemenata i konstrukcija,
  • Održavanje mašina u pogonu,
  • Rad na terenu-montažni radovi

Nudimo:

  • Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
  • Interna obuka obezbeđena
  • Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.
  • Rok za konkurisanje: do popune

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati na E-mail adresu:
  • dragana.dunic@slogametal.com
  • jovana.kostic@slogametal.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac.

791 ukupno pregleda, 1 danas