27 нов 20:09

Stalan posao Call centar Agent

Marigold Communications – Objavio Nevena123Bilo gde

Opis posla

Marigold Communications d.o.o. Bulevar Arsenija Čarnojevica 78, Novi Beograd Call Centar Agent Radni odnos se zasniva na neodređeno vreme Mesto rada: Novi Beograd Broj izvršilaca: 20 Opis posla: Obavljanje telefonskih poziva sa američkim kompanijama Unošenje podataka Pružanje informacija za usluge kompanije Nudimo: Dinamičan i odgovoran posao u kompaniji uz mogućnost napredovanja Početnu platu u iznosu od 50.000,00 dinara Rad u profesionalnom okruženju Rad u 3 smene, 5 dana nedeljno. Profil kandidata: Odlične komunikacione sposobnosti Ljubaznost i preciznost u radu Poznavanje MS-Office paketa Uslovi: Srednja stručna sprema Engleski jezik-minimum B2 Iskustvo na sličnim poslovima (nije obavezno) Znanje rada na računaru Za više informacija pozvati na broj: 0645496923

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd и Novi Beograd. Plata: 40,000 - 60,000.

844 ukupno pregleda, 1 danas