25 маја 18:56

Stalan posao Call center / virtualni asistent

VS Media Sweden – Objavio VSMEDIABilo gde

Opis posla

Zahtevi: Odlicno poznjavanje nekog od sledecih jezika: svedski, norveski, danski, finski, engleski.

Uslovi rada: Fiksna plata + eventualni bonusi. Dodatak na eventualni nocni rad i rad preko vikenda. Mogucnost fleksibilnog radnog vremena, rad od kuce ili iz nase kancelarije. Dodatne pogodnosti bice prezentovane prilikom intervjua za posao.

Dužnosti:​ Call centar: Odgovaranje na pozive/poruke/mailove na nekom od navedenih jezika. Pruzanje pomoci klijentima i asistencija prilikom resavanja njihovih problema.

Virtuelni asistent: Pomoc klijentima u razlicitim poslovima oko administracije, osmisljavanje tekstova za drustvene mreze, zakazivanje sastanaka itd…

Iskustvo u obavljanju ovih poslova nije neophodno, jedini uslovi su odlicno poznavanje jezika i dobra radna etika. Nasa firma pruza obuke za ove poslove pre nego sto pocnete da radite.

Kako se prijaviti

Prijave putem e-mail adrese vsmediasweden@gmail.com

Kategorije poslova: Informacione tehnologije. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 60,000 - 80,000.

598 ukupno pregleda, 1 danas