5 апр 16:46

Stalan posao Call operater

Businees Media Conslating – Objavio MikaBilo gde

Opis posla

Business Media Consulting sa sedištem u Nišu raspisuje konkurs za operatera prodaje u call centru.

Naš stručni tim čine eksperti sa višegodišnjim iskustvom. Biznis Klub nudi savršen spoj mladosti, energije i iskustva. Naš glavni cilj je maksimalno zadovoljstvo klijenata i zaposlenih.

U cilju proširenja dinamičnog tima, tražimo radnike na poziciji

OPERATER PRODAJE U CALL CENTRU (radno mesto u Nišu)
Obavezno prethodno iskustvo

Uslovi:

– Minimum SSS (poželjno je iskustvo u marketingu i prodaji)
– Izražena komunikativnost
– Pozitivan stav
– Prodajna orijentisanost
– Pregovaračka sposobnost

Nudimo:

– Stručnu obuku
– Kancelarijski posao
– Redovnu zaradu, bez gornjeg limita
– Dinamičan posao, prijatno radno okruženje
– Mogućnost internog napretka u karijeri
– Mogućnost stalnog zaposlenja

Kako se prijaviti

CV sa naznakom Call operater poslati na posao@biznisklub.rs

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Niš.

78 ukupno pregleda, 1 danas