26 апр 16:06

Stalan posao Call operater/Telemarketer

Sve Za Bolji Život d.o.o – Objavio lienBeograd, Serbia

Opis posla

Ko smo mi?

Preduzeće „Sve Za Bolji Život“ d.o.o., osnovano je 2015-te. godine u Beogradu.

Šta tražimo?

Potrebne su nam motivisane i pozitivne osobe za:

  • Rad u call centru firme na poslovima odlaznih poziva;

Koji su radni zadatci na ovoj poziciji i koje je radno vreme?

  • Pozivanje potencijalnih klijenata iz naše baze;
  • Odgovorno, savesno i kvalitetno obavljanje razgovora sa potencijalnim klijentima;
  • Radno vreme je od 17 do 21 radnim danima;
  • Subotom se radi po potrebi od 11 do 15 časova;
  • Nedeljom ne radimo;

Zašto bi radili sa nama?

  • Nudimo Vam fiksnu platu + bonus;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Sigurno radno mesto jer je naše tržište veoma veliko;
  • Ulažemo veliki deo sredstava u edukaciju zaposlenih;

Šta od Vas očekujemo?

  • Da posedujete jasnu želju za radom i učenjem;
  • Radno iskustvo i godine nam nisu bitni;
  • Poznavanje rada na računau (MS Office paket, osnovni nivo);

Mi smo brzo rastuće preduzeće sa jasnim i kvalitetnim ciljevima. Ako tražite radno mesto na kome Vam nikada neće biti „dosadno“, na kome možete da naučite nešto novo, na kome za pola radnog vremena možete zaraditi celu platu koja nikada ne kasni, pošaljite nam svoju radnu biografiju!

Kako se prijaviti

Ukoliko vam se ovaj opis posla dopada i ukoliko smatrate da bi dali pravi doprinos našem preduzeću, sa nestrpljenjem očekujemo vašu radnu biografiju na mail: svezaboljizivot@gmail.com

Kategorije poslova: Prodaja i marketing. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Beograd. Plata: 20,000 - 40,000.

1746 ukupno pregleda, 1 danas