11 јула 15:07

Freelance-posao po projektu Chat animator

Adriatek – Objavio AdriatekBilo gde

Opis posla

Posao podrazumeva rad od kuće na računaru, odnosno chatovanje sa posetiocima sajtova za odrasle na srpskom, bosanskom, hrvatskom ili makedonskom jeziku. Tražimo odgovorne, komunikativne i maštovite osobe.

Uslovi za kandidate:
• Odlično poznavanje jednog od navedenih jezika:
– bosanski
– hrvatski
– makedonski

•Potrebno je da posedujete računar i da možete da radite od svoje kuće
•Stalnu internet konekciju (kablovski ili wireless)
•Da znate brzo da kucate ili da kucate na slepo
•Osnovno poznavanje računara i interneta je potrebno za rad

Zaposlenima nudimo:
•Rad od kuće u tačno dogovoreno vreme
•Bonusi za kvalitetan rad
•Dogovor oko radnog vremena

Kako se prijaviti

Da biste konkurisali, molimo Vas da pošaljete Vaš CV na srpskom jeziku (i navedete za koji jezik konkurišete) na email jobs@adriatek.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Freelance-posao po projektu. Plata: Manje od 20,000.

1003 ukupno pregleda, 1 danas