25 јан 20:38

Honorarni posao Chat animator

Adriatek – Objavio AdriatekBilo gde

Opis posla

Posao podrazumeva rad od kuce na racunaru, odnosno chatovanje sa posetiocima sajtova za odrasle . Tražimo odgovorne, komunikativne i maštovite osobe. Isplata je na mesecnom nivou, dogovor oko smena i slobodnog dana.

Uslovi za kandidate:

• Odlicno znanje srpskog, hrvatskog, bosanskog, slovenačkog, makedonskog jezika (potrebno je da znate da pišete na nekom od navedenih jezika)
•Potrebno je da posedujete racunar i da možete da radite od svoje kuce
•Stalnu internet konekciju ( kablovski ili wireless)
•Da znate brzo da kucate ili da kucate na slepo
•Osnovno poznavanje racunara i interneta

Kako se prijaviti

Da biste konkurisali, molimo Vas da pošaljete Vaš CV na email jobs@adriatek.com

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Honorarni posao.

746 ukupno pregleda, 1 danas