20 окт 11:49

Stalan posao Chat animator

Adriatek – Objavio AdriatekBilo gde

Opis posla

Posao podrazumeva rad od kuće na računaru, odnosno chatovanje sa posetiocima sajtova za odrasle. Tražimo odgovorne, komunikativne i maštovite osobe.

Uslovi za kandidate:
• Odlično znanje jednog od navedenih jezika (potrebno je da znate da pišete na ovom jeziku):

-makedonski
-bosanski
-crnogorski
-hrvatski

•Potrebno je da posedujete računar i da možete da radite od svoje kuće
•Stalnu internet konekciju (ADSL, kablovski ili wireless)
•Da znate brzo da kucate ili da kucate na slepo
•Osnovno poznavanje računara i interneta

Zaposlenima nudimo:
•Rad od kuće u tačno dogovoreno vreme
•Bonusi za kvalitetan rad
•Dogovor oko radnog vremena

Kako se prijaviti

Da biste konkurisali, molimo Vas da pošaljete Vaš CV na srpskom jeziku na email jobs@adriatek.com i navedete za koji jezik konkurišete.

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Plata: 20,000 - 40,000.

1614 ukupno pregleda, 1 danas