13 сеп 16:01

Stalan posao ČISTAČICA-HIGIJENIČARKA

COING d.o.o. – Objavio silvija.stanisicNovi Sad, Vojvodina, Serbia

Opis posla

Kompanija COING je fokurisana na razvoj informacionih sistema. Usled povećanih internih potreba raspisujemo konkurs za jedno slobodno radno mesto u Novom Sadu:

ČISTAČICA-HIGIJENIČARKA

Mesto rada: Novi Sad

Odgovornosti:

  • Održavanje higijene kancelarija, hodnika, garaža i drugih prostorija
  • Čišćenje toaleta
  • Pranje prozora, terasa

Traženi uslovi:

  • Spremnost na rad u smenama
  • Vozačka dozvola
  • Organizovanost, ažurnost, odgovornost
  • Preciznost i posvećenost poslu

Benefiti:

  • Konkurentna zarada
  • Kompletno plaćeno privatno zdravstveno osiguranje
  • Doručak
  • Bez prekovremenog rada
  • Stalno dugoročno zaposlenje
  • 22 dana godišnjeg odmora

Kako se prijaviti

Prijave e-mailom na silvia@coingcs.com ili na telefon 021/300-1351. Kontakt osoba: Silvia Stanišić

Kategorije poslova: Ostalo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Novi Sad. Plata: 20,000 - 40,000.

1587 ukupno pregleda, 1 danas