16 окт 20:32

Stalan posao CNC operatere za mašine za obradu lima

Sloga doo, Kragujevac – Objavio VladannBilo gde

Opis posla

Profil kandidata:
• SSS mašinske struke
• Marljiv, precizan, odgovoran,
• Dobrih motoričkih sposobnosti
• Spreman na učenje i usavršavanje

Opis posla:
• Rad i praćenje rada na CNC mašinama ( makaze/apkant prese/plazma/laser)
• Prima naloge za rad, preuzima potreban alat – pribor i proverava ispravnost CNC mašina i opreme pre početka rada
• Postavljanje materijala i alata na CNC mašinama
• Kontrola kvaliteta prilikom izrade pozicija u proizvodnji
• Održavanje CNC mašina, alata i mernih instrumenata
• Poznavanje repromaterijala (čelika)
• Poželjno poznavanje rada na računaru (MS Office, AutoCAD, MS Project)
• Poželjno poznavanje tehničkih 2D crteža i njihovo čitanje/ crtanje

Nudimo:
• Konkurentne zarade i rad u najsavremenijim uslovima proizvodnje
• Interna obuka obezbeđena
• Zaposlenje na određeno vreme sa mogućnošću napredovanja
• Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u užu listu.

Kako se prijaviti

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu poslati na E-mail adresu:
  • dragana.dunic@slogametal.com
  • jovana.kostic@slogametal.com

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Kragujevac.

852 ukupno pregleda, 1 danas