16 нов 18:06

Privremen posao CREW MEMBER

Gregorianah Consulting & Recruitment – Objavio vladoBilo gde

Opis posla

POZICIJA ZA KANDIDATE BEZ ISKUSTVA
Trenutno smo u potrazi za kandidatima za poziciju CREW MEMBER za novi fast&fine tip restorana koj se otvara u Rijadu, Saudijska Arabija. Restoran je još prisutan na teritoriji Evrope i SAD-a.
Opis posla:
Radi se na pripremi jednostavnijih jela (salate, brusketi, paste itd) i posluživanju gostiju.
Uslovi:
– dobro poznavanje engleskog jezika
– prethodno iskustvo NIJE NEOPHODNO
Benefiti:
– osnovna plata plus dodatni benefiti
– avionska karta
– besplatan smeštaj
Kompanija nudi veliku mogućnost napredoavanja u okviru trenutnog i restorana koje će otvarati na teritoriji Saudijske Arabije.
Iskustvo na poziciji nije bitno, jer prvenstveno traže kandidate koji su zainteresovani za dugoročno zaposlenje koji će imati kompletnu obuku.
Vaš CV na engleskom jeziku možete poslati na: jobs@gregorianah.com sa naznakom CREW MEMBER.

Kako se prijaviti

jobs@gregorianah.com

Kategorije poslova: Ugostiteljstvo i turizam. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Saudijska Arabija. Plata: 100,000 i preko.

109 ukupno pregleda, 1 danas