21 мар 19:49

Stalan posao Diplomirani geometar

Jinshan construction D.O.O. Bor – Objavio JinshanBilo gde

Opis posla

JINSHAN CONSTRUCTION D.O.O. BOR

Raspisuje oglas za zasnivanje radnog odnosa na poslovima

Diplomirani geometar

Broj izvršilaca: 1

Mesto rada: Bor

Opis poslova:

  • Rad na gradilištu
  • Priprema i obrada podataka za rad

Uslovi za prijavljivanje:

  • Minimalno 2 godine iskustva u inženjerijskoj geodeziji
  • VII stepen stručne spreme
  • Licenca drugog reda Republičkog geodetskog zavoda
  • Spremnost za rad na terenu
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Dokumenti za konkurisanje:

  • Poslovna biografija (CV-curriculum vitae) sa obaveznim kontakt detaljima (ime, prezime, godina rođenja, mesto prebivališta, kontakt mobilni telefon, kontakt email)
  • Fotokopija licenci
  • Fotokopija diplome

Mi Vam nudimo:

  • Dinamično radno okruženje
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja

Rok za konkurisanje : 30.04.2020.god.

Kako se prijaviti

Ukoliko ispunjavate navedene uslove i želite da se pridružite našem timu, pošaljite nam svoju biografiju sa potrebnom dokumentacijom elektronskim putem

e-mail: xuxing.li@zijinmining.com

*Napominjemo da ćemo kontaktirati samo kandidate koji uđu u uži izbor

Kategorije poslova: Arhitektura i građevinarstvo. Tipovi posla: Stalan posao. Tagovi poslova: Bor.

680 ukupno pregleda, 1 danas