31 јула 16:37

Privremen posao Diplomirani mašinski inženjer

FPM AGROMEHANIKA DOO – Objavio fpm agromehanika dooБољевац, Србија

Opis posla

FABRIKA POLJOPRIVREDNE MEHANIZACIJE AGROMEHANIKA D.O.O. IZ BOLJEVCA

RASPISUJE KONKURS

ZA RADNO MESTO

DIPL. M A Š I N S K I I N Ž E NJ E R

Broj izvršilaca: 3
Radni odnos: određeno

I DIPL. MAŠINSKI INŽENJER TEHNOLOGIJE

II DIPL. MAŠINSKI INŽENJER KONSTRUKCIJE ALATA

III DIPL. MAŠINSKI INŽENJER KONTROLE KVALITETA

Uslovi:
• Obrazovanje: VII stepen stručne spreme
• Osobine: tačnost, preciznost, visok nivo odgovornosti, koncentracije

Kako se prijaviti

Biografiju sa navedenim nazivom pozicije za koju konkurišete, šaljite elektronski ili na adresu: FPM AGROMEHANIKA D.O.O. Ul. Đrođa Simeonovića br.25 19 370 Boljevac Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor. Rok za konkurisanje: 15.08.2015.godine

Kategorije poslova: Elektrotehnika i mašinstvo. Tipovi posla: Privremen posao. Tagovi poslova: Boljevac.

4069 ukupno pregleda, 1 danas